JISKRA MŠENO - fotbalový oddíl

Fotbalový klub Jiskra Mšeno se nachází v krásném areálu Břízky u městské přehrady v Jablonci nad Nisou, kde jsou travnaté plochy a hřiště s umělým povrchem III.generace.V hlavní budově se nachází zázemí pro činnost klubu, jako šatny, sauna a klubovna. детское постельное белье

Více

Aktuality

 
Jiskra má skalp Vysokého Mýta

Jiskra má skalp Vysokého Mýta

Spíše v zimních než jarních podmínkách si jablonečtí fotbalisté v prvním jarním mistrovském utkání připsali cennou výhru 3:1 nad druhým celkem divize C z Vysokého Mýta.

A muži | 18.03.2018 | Více

 
Utkání ve Vykáni odloženo

Utkání ve Vykáni odloženo

Mšenští fotbalisté si na jarní start divizní sezony budou muset počkat. První jarní duel na hřišti Čechie Vykáň byl totiž odložen pro nezpůsobilý povrch hřiště ve Vykáni.

A muži | 10.03.2018 | Více

 
Jiskra v generálce remizovala s Velkými Hamry 3:3

Jiskra v generálce remizovala s Velkými Hamry 3:3

Divizní tým Jiskry Mšeno má za sebou všechny zimní přípravné duely. Za týden ho čeká ostrý start jarní části divizní soutěže.

A muži | 04.03.2018 | Více

 

Napsali o nás na serveru nasejablonecko.cz

Zajímavé posily pro Jiskru Mšeno!

Se zajímavými posilami vyběhnou k jarním divizním bojům fotbalisté Jiskry Mšeno. Mezi nové tváře patří například ostřílený Luboš Hušek, Dušan Nulíček nebo ještě na podzim ligový Marek Kysela.

Více »

Jiskra Mšeno obrala o tři body suveréna divize

Domácí Sokol Živanice, jako jasně vedoucí C skupiny divize, sehrál šňůru 20 mistrovských utkání bez porážky (pouze dva zápasy skončily nerozhodně), ale nic netrvá věčně. Přijeli fotbalisté z jabloneckých Břízek a zaslouženě si odvezli tři body.

Více »

Nováček ze Mšena je třetí v tabulce

Poslední domácí podzimní zápas divizní soutěže hráli mšenští fotbalisté s FK Kratonohy z Hradecka, týmem čerpajícím hráče právě z druholigového klubu. Počátkem července v předkole MOL cupu Jiskra hosty doma vyřadila 3:2.

Více »

Obrat v Břízkách v režii Tomáše Čížka

Další utkání divizní soutěže skončilo pro domácí šťastně, i když přes hodinu to tak vůbec nevypadalo, ale přítomnost Tomáše Čížka všechno změnila.

Více »

Po plichtě se v Břízkách střílely penalty

Na dobře připraveném pažitu v areálu Břízky se v sobotu dopoledne hrál pěkný kombinační fotbal, ke kterému přispěla i hlavní rozhodčí Lucie Šulcová, která pískala velmi dobře.

Více »

Partneři klubu

Liberecký kraj

MŠMT

Město Jablonec nad Nisou

Autoškola Čičmanec

Naše Jablonecko

Hotel Břízky

Pneu Hnídek

Fortuna

Adidas

Deník

 

Další domácí zápas

FK Jiskra Mšeno

vs.

FK Zbuzany 1953

sobota 31.3. od 10:15 hodin

Břízky

Poslední videa