FK Jiskra Mšeno

Fotbalový klub Jiskra Mšeno se nachází v krásném areálu Břízky u městské přehrady v Jablonci nad Nisou, kde jsou travnaté plochy a hřiště s umělým povrchem III.generace.V hlavní budově se nachází zázemí pro činnost klubu, jako šatny, sauna a klubovna.

Více

 

Adam Pelta o vydařené sezoně, postupu a změnách

Adam Pelta o vydařené sezoně, postupu a změnách

Jiskra Mšeno ovládla divizi, převzala pohár a vybojovala si účast v ČFL. O změnách, které tým nyní čekají jsme si povídali s Adamem Peltou. 

A muži | 09.06.2019 | Více 

 

Nikolas Daníček vede střeleckou tabulku divize

Nikolas Daníček vede střeleckou tabulku divize

Vítěz divize FK Jiskra Mšeno má ve svém kádru prozatím i nejlepšího střelce soutěže. Nikolas Daníček vstřelil v závěrečném zápase Českému Brodu jubilejní dvacátou branku v soutěži. Co řekl po zápase a skončení sezony? 

A muži | 09.06.2019 | Více 

 

Výhra 2:0 nad Českým Brodem a korunovace vítěze divize!

Výhra 2:0 nad Českým Brodem a korunovace vítěze divize!

Přes 350 diváků sledovalo v Břízkách definitivní tečku za veleúspěšnou sezonou. Jiskra Mšeno si oslavy prvenství a postupu zpříjemnila závěrečnou výhrou 2:0 nad Českým Brodem. 

A muži | 09.06.2019 | Více 

 

Napsali o nás na serveru nasejablonecko.cz

Béčko FK Jablonec zahájilo přípravu dvojzápasem

Zajímavý úvod do zápasové přípravy připravil pro nově tvořící se fotbalový jablonecký B tým trenér Jaroslav Vodička. V jeden den hráči sehráli dva zápasy, s libereckým béčkem a divizními Velkými Hamry. Kádr týmu je široký, proto nebyl problém sehrát oba dva zápasy. Stalo se tak v sobotu 13. července.

Více »

Dorostenci Jiskry Mšeno U19 vyhráli krajský přebor Liberecka

Pohár hráči převzali po posledním utkání, které sehráli s VTJ Rapidem Liberec v Břízkách, ale které mšenským dorostencům vůbec nevyšlo jak si představovali a prohráli s třetím týmem soutěže Rapidem Liberec 0:4. Pohár předal člen výkonného výboru Libereckého kraje Milan Černý.

Více »

I.A třída: O postupujících do krajského přeboru Liberecka rozhodnuto

Na prvních třech místech, která po rozšíření soutěže zajišťují postup do fotbalového přeboru jsou Mšeno, Stráž pod Ralskem, a nakonec se k nim přidala Desná, která udržela dvoubodový náskok před Pěnčínem. Výhrou v Liberci na Rapidu se tak Desná vrací po pěti sezonách zpět do vyšší soutěže.

Více »

V Břízkách obdrželi pohár pro vítěze fotbalové divize

Již o minulém víkendu rozhodli fotbalisté Jiskry Mšeno výhrou v sousedních Velkých Hamrech o svém vítězství ve skupině C divizní soutěže. Slavit se má ale doma, a tak k tomu posloužilo domácí utkání s SK Český Brod.

Více »

Vítěz divize v Náchodě dvakrát vedl, ale přesto prohrál

Ve středečním předehrávaném zápase 30. kola Jiskra Mšeno dvakrát vedla v Náchodě, nakonec však soupeři z chvostu tabulky podlehla 2:4. V sobotu v 10.15 hodin zve Jiskra fanoušky na zápas s SK Českým Brodem, kdy se bude v Břízkách slavit vítězství v divizi.

Více »

Partneři klubu

Liberecký kraj

MŠMT

Město Jablonec nad Nisou

Autoškola Čičmanec

Naše Jablonecko

Hotel Břízky

Pneu Hnídek

Fortuna

Deník

Adidas